Požičaj si Power Plate. Viac tu.

Power Plate PRO5

Power Plate PRO 5 je najpredávanejší Power Plate z celej rady profi strojov. Na základe desaťročných výskumov a vývoja v oblasti vibračného tréningu, prináša najnovšiu a najúčinnejšiu technológiu „Whole Body Vibration Training“. Veľká platforma umožňuje viac možností tréningu a intenzívnejšie úrovne vibrácií. Power Plate sa osvedčil v malých i veľkých fitness a športových kluboch, ale stal sa aj neoddeliteľnou súčasťou na rehabilitačných klinikách alebo v lekárskom prostredí.

Oblast využití: Fitness, Golf, Hotel a wellness, Vrcholový šport, Zdravie a fyzio

Zaměřeno na váš výkon

Power Plate je vibračná platforma, ktorá ti umožňuje trénovať rýchlejšie, dosiahnúť lepších výsledkov a efektivnejšiu regeneráciu.

Power Plate stimuluje prirodzené reflexy, zvyšuje svalovú aktiváciu a podporuje krvný obeh.

Power Plate zintenzivňuje akýkoľvek vykonávaný pohyb, buď jednoduchý alebo komplexný cvik.

Čas: 30, 45 a 60 sekúnd

Farba: strieborná

Vibrácie: 3D harmonické vibrácie

Prednastavená frekvencia: 30, 35, 40 a 60 Hz

Amplitúda: Nízka / Vysoká

Maximálne zaťaženie: 182 kg

Hmotnosť stroja: 150 kg

Power Plate PRO 5 je najpredávanejší Power Plate z celej rady profi strojov. Na základe desaťročných výskumov a vývoja v oblasti vibračného tréningu, prináša najnovšiu a najúčinnejšiu technológiu "Whole Body Vibration Training". Veľká platforma umožňuje viac možností tréningu a intenzívnejšie úrovne vibrácií. Power Plate sa osvedčil v malých i veľkých fitness a športových kluboch, ale stal sa aj neoddeliteľnou súčasťou na rehabilitačných klinikách alebo v lekárskom prostredí.