Požičaj si Power Plate. Viac tu.

Autorizovaná studia

Praha

BODYWELL – bodywell.cz
Lady Body Fit – ladybodyfit.cz
EVE’s Fitness Center – eves-fitness-center.cz
Power Concept – Bomton Studios – bomton.cz
Form Factory – formfactory.cz
Red Fit PH 5&9 – redfit.cz

Brno

Power Fitness Brno – powerfitnessbrno.cz
Power Plate Šlapanice – power plate-slapanice.cz

Třebíč

NB Studio – nbstudio.cz

Olomouc

Slim Studio Olomouc – slimstudioolomouc.cz

Valašské Meziříčí

Power Plate BajFit – powerplate-bajfit.cz

Ostrava

Angels Studio Ostrava – powerplateostrava.com

Frýdek-Místek

Power Fitness – powerplate-studio.cz

Karviná

Power Plate studio Daniela – studio-daniela.cz

Písek

Ideal Body – idealbody.cz

Příbram

Love Your Body – www.loveyourbody.cz

Jilemnice

Power Plate club Jilemice – powerplateclub.cz

Most

Power Plate Most – powerplatemost.cz

Ústí nad Labem

Gymit! – gymit.cz

Plzeň

Fit Life Doubravka – fitlifedoubravka.cz

Liberec

Be Vonders Full – bevondersfull.cz

Karlovy Vary

Power Plate studio – power plate-kv.cz


SLOVENSKO

Pezinok

Elix Performance Center – www.elixperformance.sk

Benefity Power Plate

  • zvýšenie svalovej sily, výbušnosti a odrazových schopností
  • tvarovanie postavy a redukcia celulitídy
  • zlepšenie flexibility a rozsahu pohyblivosti
  • zlepšenie rovnováhy a koordinácie
  • zvýšenie hustoty kostí
  • zvýšenie hladiny hormónov - serotonínu a zníženie stresového hormónu kortizolu
  • zotavenie a regenerácia
  • zvýšenie cirkulácie krvi
  • podpora nervosvalových funkcií
Oblasti využitia

Power Plate je moderná technológia vibračného cvičenia vhodná nielen pre tréning, ale aj k rehabilitácii a odpočinku.

Zvýšte svoju silu a flexibilitu

Rýchlejšie získajte lepšie výsledky vďaka patentovanej vibračnej technológii Power Plate

Zrýchlite svoj metabolizmus a rýchlejšie zredukujete tuky v tele

Cvičte efektívne a bez veľkého úsilia

Zažite komplexný tréning iba za 15–30 minút